Створення промо відео роликів

Рекламний ролик

Сценарний план, зйомка по необхідності, написання озвучування закадрового тексту по тезах замовника, монтаж з використанням графіки

до 3-х хвилин

 

Промо відео

Сценарій, постановочні зйомки, написання і озвучування закадрового тексту, монтаж з використанням графіки 

до 3-х хвилин

Портфоліо відео

 

Наш канал:

Рекламний ролик - це іміджеве відео, яке використовується для просування бренду в мережі інтернет (pre-roll), відео реклами в соціальних мережах, на Youtube або для рекламних e-mail розсилок.

Промо ролик - це коротке відео для презентації клієнту продукту / послуги або компанії більш доступним і швидким способом, ніж текст.

Відео огляди, відгуки або відео інструкція - це найкращий спосіб допомогти клієнту прийняти рішення про покупку. Такий ролик може бути максимально простим, але зобов'язаний бути інформативним.

Монтаж відео для YouTube:

  • Спочатку визначаємося з тематикою ролика. Ми знімемо та виберемо відео та фото гарної якості для майбутнього ролика.
  • Монтаж відео – підбір відео ряду за сценарієм, накладання титрів, ефектів.
  • Музика - підбір музичного супроводу та спецефектів для переходів.
  • Створення заставки, анімації у ролику.
  • Титульна картинка, превью - дизайн заставки для Ютуба, найголовніша картинка ролика або каналу на YouTube.
  • Рендер фінального відео ролика у форматі FullHD.

Створення промороликів продукції

Проморолик як інструмент маркетингу добре зарекомендував себе. На відміну від застарілих рекламних методів він здатний у захоплюючій та доступній формі донести інформацію про продукт. В основі створення промороликів товарів та послуг - креативність, оскільки немає суворих обмежень щодо тривалості та оформлення. Головне завдання – зацікавити споживача. Ви можете замовити цю послугу в нашій компанії та бути на 100% впевненим як промо.

Навіщо потрібні проморолики сучасному бізнесу?

Проморолики дозволяють вирішувати такі завдання:

  • створюють позитивний імідж продукції. Судячи з результатів маркетингових досліджень, близько 30% людей після першого перегляду проморолика купують товар, ще 60% цікавляться ним;
  • цікавлять. Завдяки яскравій та якісній демонстрації можна розповісти про всі переваги товару, ексклюзивні можливості його використання;
  • дозволяють збільшити продаж. Проморолики дозволяють збільшити обсяги реалізуємої продукції.

Зйомка промороликів – один із напрямків діяльності нашої компанії. Ми візьмемо на себе весь клопіт, починаючи від розробки ідеї та закінчуючи монтажем. Надаємо готовий для подальшого використання контент.

Вартість формується індивідуально, з урахуванням складності знімального процесу, масштабності ідеї, тривалості готового продукту та інших факторів. Звертайтесь, обговоримо деталі і почнемо працювати.

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали      

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp