Створення промо відео роликів

Промо відео - це ефективний інструмент для просування вашого бізнесу, товарів та послуг. Промо відео ролик допомагає привернути увагу цільової аудиторії, викликати її інтерес і зацікавленість, а також допомагає збільшити конверсію та продажі.

Наша компанія пропонує створення професійних промо відео роликів, які будуть відображати всі переваги вашого бізнесу та залучати нових клієнтів. 

Наші промо відео ролики створюються з урахуванням особливостей вашого бізнесу та потреб цільової аудиторії. Ми використовуємо найсучасніші технології та підходи до створення відео, щоб допомогти вам досягти ваших маркетингових цілей.

Ми пропонуємо повний цикл роботи з створення промо відео ролика - від розробки концепції та сценарію до зйомки, монтажу та виконання різних спецефектів. Вам сподобається наша робота, і ваші клієнти залишаться задоволені результатами.

Замовляючи створення промо відео роликів від нашої компанії Artangel, ви отримуєте відмінну можливість просунути свій бізнес, збільшити продажі та залучити нових клієнтів. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та допомогу в забезпеченні максимального рівня результатів.

 

Портфоліо відео

 

Наш канал:

Рекламний ролик - це іміджеве відео, яке використовується для просування бренду в мережі інтернет (pre-roll), відео реклами в соціальних мережах, на Youtube або для рекламних e-mail розсилок.

Промо ролик - це коротке відео для презентації клієнту продукту / послуги або компанії більш доступним і швидким способом, ніж текст.

Відео огляди, відгуки або відео інструкція - це найкращий спосіб допомогти клієнту прийняти рішення про покупку. Такий ролик може бути максимально простим, але зобов'язаний бути інформативним.

Монтаж відео для YouTube:

  • Спочатку визначаємося з тематикою ролика. Ми знімемо та виберемо відео та фото гарної якості для майбутнього ролика.
  • Монтаж відео – підбір відео ряду за сценарієм, накладання титрів, ефектів.
  • Музика - підбір музичного супроводу та спецефектів для переходів.
  • Створення заставки, анімації у ролику.
  • Титульна картинка, превью - дизайн заставки для Ютуба, найголовніша картинка ролика або каналу на YouTube.
  • Рендер фінального відео ролика у форматі FullHD.

Створення промороликів продукції

Проморолик як інструмент маркетингу добре зарекомендував себе. На відміну від застарілих рекламних методів він здатний у захоплюючій та доступній формі донести інформацію про продукт. В основі створення промороликів товарів та послуг - креативність, оскільки немає суворих обмежень щодо тривалості та оформлення. Головне завдання – зацікавити споживача. Ви можете замовити цю послугу в нашій компанії та бути на 100% впевненим як промо.

Навіщо потрібні проморолики сучасному бізнесу?

Проморолики дозволяють вирішувати такі завдання:

  • створюють позитивний імідж продукції. Судячи з результатів маркетингових досліджень, близько 30% людей після першого перегляду проморолика купують товар, ще 60% цікавляться ним;
  • цікавлять. Завдяки яскравій та якісній демонстрації можна розповісти про всі переваги товару, ексклюзивні можливості його використання;
  • дозволяють збільшити продаж. Проморолики дозволяють збільшити обсяги реалізуємої продукції.

Зйомка промороликів – один із напрямків діяльності нашої компанії. Ми візьмемо на себе весь клопіт, починаючи від розробки ідеї та закінчуючи монтажем. Надаємо готовий для подальшого використання контент.

Вартість формується індивідуально, з урахуванням складності знімального процесу, масштабності ідеї, тривалості готового продукту та інших факторів. Звертайтесь, обговоримо деталі і почнемо працювати.

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали