10 порад щодо створення каналу YouTube

Найпопулярніші канали YouTube націлюють свій вміст і публікації з урахуванням кількох ключових критеріїв. Пильна увага до вашого процесу, аудиторії, аналітики та пошукової оптимізації є вирішальними для рейтингу каналів YouTube, які найшвидше розвиваються.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від свого бізнесу у світі відеоблогів і створення вмісту.

Як налаштувати свій канал YouTube

Налаштувати новий канал YouTube дуже просто. Це допоможе, якщо у вас уже є обліковий запис Gmail, який дозволяє пов’язати ваш новий канал із вашою електронною адресою.

  1. Увійдіть на YouTube
  2. Натисніть своє зображення у верхньому правому куті (версія для комп’ютера)
  3. Виберіть «Створити канал»
  4. Вирішіть, чи хочете ви використовувати ім’я, пов’язане з вашою адресою електронної пошти, чи створіть власну назву для свого каналу
  5. Додайте деталі в розділ «Про».
  6. Налаштуйте зовнішній вигляд свого каналу за допомогою обкладинки та зображення профілю
  7. Завантажте своє перше відео

Додайте списки відтворення, заповніть свій профіль докладнішими відомостями, налаштуйте налаштування свого облікового запису YouTube і зв’яжіть його з іншими обліковими записами в соціальних мережах.

Знайдіть відеообладнання

Наявність чіткого звуку та чіткого відео у всіх ваших відео може виділити вас серед багатьох інших користувачів Youtube. Ми вважаємо, що першим кроком до успішної кар’єри на YouTube є придбання потрібного обладнання з самого початку.

Плануючи інвестиції в обладнання, ви можете запитати: чи вигідно створити канал на YouTube? Поки ви приймаєте стратегічні рішення та наполегливо працюєте над створенням чудового вмісту, ви побачите, що у вас є багато можливостей для отримання прибутку.

Яке найкраще аудіо- та відеообладнання для створення каналу YouTube?

Використання смартфона — це, звичайно, прийнятний спосіб почати вести відеоблог, але якщо ви хочете, щоб глядачі насолоджувалися вашим вмістом, це справді допоможе інвестувати в правильне обладнання. Більшість користувачів YouTube використовують цифрові дзеркальні фотоапарати або бездзеркальні камери разом з іншими основними аксесуарами для відеозйомки, такими як штативи, об’єктиви та студійне освітлення. Для тих, хто зазвичай веде відеоблог на ходу, бездзеркальна або екшн-камера, а також хороший монопод або ручний стабілізатор є типовими основними елементами спорядження.

Однак пам’ятайте, що  хороша камера для відеоблогів – це ще не все. Якщо ви нехтуєте іншими речами, як-от якістю звуку та освітленням, ваші глядачі все одно можуть втратити інтерес до ваших відео після перших кількох секунд і взагалі не підпишуться на вас.

Інвестуйте в хороший мікрофон, який можна встановити на камеру. У той же час пам’ятайте про умови запису та візьміть за звичку перевіряти, чи достатньо чіткий ваш звук для розуміння глядачами.

Щоб отримати найкращі результати, використовуйте  мікрофон -стрілку, який призначений для вловлювання звуку здебільшого спереду, щоб можна було придушити шуми з боків і позаду мікрофона. Деякі відеоблогери навіть інвестують у кілька мікрофонів для різних ситуацій запису. Вам може знадобитися  петличний мікрофон (маленькі мікрофони, які можна прикріпити до сорочки) для зйомки фітнес-відео або будь-якого іншого типу відео, яке вимагає від вас бути далеко подалі від камери або хороший конденсаторний мікрофон (або будь-який  мікрофон, який зазвичай використовується для подкастингу), який дозволить вам робити чіткий голос за кадром.

Поради щодо створення чудового вмісту

Плануйте свій контент

Ще до того, як створити канал YouTube, ви, ймовірно, вже визначилися з типом відеоконтенту, який хочете показувати. Найкращий спосіб збільшити кількість переглядів і залучити підписників – це все ще підтримувати цікавість і залучення вашого вмісту; чим більше людей можуть це зацікавити, тим більше вони захочуть натиснути на нього та переглянути до кінця.

Найпопулярніші канали YouTube зазвичай мають певну тему. Наприклад, багато успішних користувачів YouTube мають спеціальні канали для подорожей, навчальних посібників або свого повсякденного життя. Глядачам подобається жити через людей, яких вони дивляться, тож дайте їм знати, чого вони можуть очікувати, і надайте цікавий матеріал, який їм сподобається.

Шукайте натхнення

По мірі того, як ви рухатиметеся вперед, може бути складніше придумати свіжий, новий вміст і ідеї каналів YouTube, які відповідатимуть ажіотажу ваших перших кількох відео. Але не хвилюйтеся — навіть відомі виконавці YouTube час від часу проходять через те саме. Секрет у тому, щоб шукати натхнення скрізь, навіть коли ви знаходитесь на вулиці та відпочиваєте від запису. Перерахуйте свої ідеї. Перегляньте інші відео та використайте їхні ідеї, щоб зробити їх своїми.

Не порівнюйте себе з іншими та зосередьтеся на власному каналі. Поки вам подобаються концепції, які ви придумуєте, ваші глядачі відчують вашу щирість і любов до вашої справи, і це допоможе викликати їх інтерес. Поки ви це займаєтеся, використовуйте будь-яку можливість для вдосконалення та розвитку в інших сферах. Ознайомтеся з іншими  техніками зйомки камерою , стилями редагування та підходами до вашої презентації.

Поради щодо пошуку ідей для вашого вмісту

Деякі з найбільш перегляданих і цінних матеріалів відповідають на запитання, які всі ми маємо. Подумайте про теми, про які ви хотіли дізнатися, а потім подумайте про створення відео, щоб допомогти іншим, які, ймовірно, цікавилися тим самим. Відео «Як» є одними з найбільш затребуваних ідей каналів YouTube. Чого ви можете навчити своїх глядачів?

Зробіть кожну секунду на рахунку

Не менш важливо створювати якісний вміст і видаляти все, що, на вашу думку, може не сприяти покращенню ваших відео. Це означає, що ви повинні бути вибірковими з кліпами, які ви включаєте в остаточну версію. Виберіть лише найкращі кадри (і вирізайте моменти мертвого повітря), щоб зацікавити та зацікавити своїх глядачів

Як рекламувати свій канал YouTube

Тепер, коли ви знаєте, як створити відео YouTube і завантажити нові відео на свій канал, наступним кроком стане маркетинг вашого каналу, щоб ви могли створити підписку, а згодом і успішний обліковий запис YouTube.

Оптимізуйте свої відео для пошуку та SEO

Ще один секрет збільшення видимості ваших відео полягає в оптимізації вашого вмісту, щоб допомогти йому отримати рейтинг на YouTube. Як тільки ви завантажите своє перше відео, дайте йому гарну описову назву, яку глядачі, швидше за все, напишуть у рядку пошуку, і обов’язково додайте ваше основне ключове слово або ключову фразу. Наприклад, назва «Vlog Hawaii Birthday Travel Vlog 2022» набагато краща, ніж «Hawaii Here We Go!»

Також переконайтеся, що використовуєте релевантні теги, які допоможуть віднести ваше відео до кількох пов’язаних категорій. Якщо сумніваєтеся, огляньте конкурентів і перевірте, які теги використовують інші подібні відео. Нарешті, напишіть гарний опис щонайменше з 200 слів і додайте цільові ключові слова, синоніми та варіації ключового слова з довгим хвостом. Це не тільки допоможе глядачам зрозуміти, про що саме ваше відео, але й допоможе рейтингу вашого відео на сторінках результатів пошукової системи.

Створіть свою мережу за допомогою соціальних мереж

Хоча YouTube не обов’язково класифікується як сайт соціальної мережі, він призначений лише для спілкування, обміну та співпраці з іншими користувачами. Таким чином, щоб досягти успіху, вам потрібно докласти зусиль для побудови своєї мережі. Це особливо критично для спільноти YouTube, оскільки співпраця між творцями довела ефективність, допомагаючи каналу розвиватися та отримувати нових передплатників, оскільки це допомагає обом співавторам отримати доступ до бази передплатників іншого.

Спілкуйтеся з іншими творцями, заводьте друзів і не бійтеся зв’язуватися з великими користувачами YouTube, щоб дізнатися про можливу співпрацю. Це, звичайно, може лякати, але ви нічого не досягнете, якщо не спробуєте!

Спілкуйтеся зі своїми глядачами

З часом у вас повільно з’являться підписники та коментарі від шанувальників до ваших відео, а згодом ви отримуватимете повідомлення у своїх особистих облікових записах у соціальних мережах — ви навіть можете отримати листи від шанувальників, якщо вирішите поділитися своєю поштовою скринькою. . Наскільки це можливо, знайдіть час для спілкування зі своїми глядачами. Пам’ятайте, що ваші облікові записи в соціальних мережах є розширенням вашого каналу YouTube, тому намагайтеся ділитися ласими шматочками свого життя на популярних соціальних платформах, таких як Instagram, Twitter і Snapchat. Також важливо, щоб ви намагалися читати та відповідати на всі твіти, коментарі та будь-які інші повідомлення, які ви отримуєте (наскільки можете).

Такі взаємодії важливі, оскільки вони допомагають вашим передплатникам дізнатися про вас більше, а також це може допомогти вам виховати почуття спільності та онлайн-товариства серед вашої маленької спільноти. Недостатньо, щоб їм подобався ваш вміст, їм також потрібно подобатися ви та їхній загальний досвід роботи з вашим каналом.

Спілкування з глядачами також може допомогти вам отримати натхнення для нових ідей щодо вмісту. І щонайменше, це надихне вас продовжувати, незважаючи на труднощі розвитку та підтримки вашого каналу.

Ігноруйте всі негативні коментарі

Незалежно від того, наскільки великим чи малим є ваш канал, завжди будуть негативні коментарі. Зрештою, YouTube — це осередок безжальних людей, які зручно ховаються за своїми порожніми аватарами. Незалежно від того, наскільки якісним є ваш контент і як старанно ви працюєте над своїм каналом, завжди знайдуться люди, які будуть робити ненависні коментарі та намагатися вас принизити.

Замість того, щоб дозволяти їм впливати на вас, сприймайте це як просте нагадування про те, що ви не можете догодити всім, і не забувайте про тих, хто цінує вас і те, що ви робите. Шукайте сили в цих людей, щоб позбутися негативу та продовжувати створювати для них контент.

Регулярно завантажуйте відео

Ще одна важлива порада: дотримуйтесь послідовності своїх завантажень. Незалежно від того, наскільки недосконалим ви вважаєте свій вміст, важливо, щоб ви продовжували оприлюднювати свої відео, як це відбувається, коли ви створюєте власний подкаст .

Деякі власники каналів YouTube публікують відео один або два рази на тиждень і повідомляють своїм глядачам про цей розклад (зазвичай у кінці кожного відео), щоб глядачі знали, коли перевірити. Це дає каналу більше шансів отримати постійний потік переглядів. Це особливо вірно, коли він набирає кількість активних передплатників.

Не забудьте перевірити інформацію про свою аудиторію на вкладці «Аудиторія» даних Analytics, щоб визначити найкращий час для завантаження на YouTube. Коли ви визначите зручний для вас графік, дотримуйтеся його. Ви повинні вдосконалюватись і привертати більше уваги в найкоротші терміни!

Рекламуйте свої відео

Використовуйте кожне створене вами відео YouTube, рекламуючи його на багатьох платформах. Створення чудових описів, назв, ключових слів і ескізів допоможе отримати більше переглядів від користувачів, які вже є на YouTube або регулярно шукають вміст на YouTube. Ви також повинні спробувати залучити нових глядачів із зовнішніх джерел, таких як соціальні мережі та канали блогів.

Використовуйте соціальні мережі

Підключіть свій обліковий запис YouTube до інших облікових записів у соціальних мережах. Наприклад, ви можете додати посилання на свій канал YouTube або своє останнє відео зі свого профілю в Instagram, сторінки Facebook або веб-сайту.

Вставте свої відео

Вбудовування ваших відео та дозвіл іншим вставляти їх – це чудовий спосіб зробити ваш вміст ширшою аудиторією. Наприклад, якщо ви створюєте чудовий огляд продукту та дозволяєте вставляти свої відео, виробник продукту може вставити ваше відео YouTube безпосередньо у свій блог або веб-сайт. Ви можете дозволити вбудовування в розділі «Додатково» налаштувань облікового запису YouTube.