Монтаж відео

Монтаж відео для YouTube – дуже важлива та нелегка частина роботи під час створення відеоролика. Щоб отримати якісний продукт, потрібно не просто нарізати відзнятий відеоматеріал, а й скласти його так, щоб вийшла повноцінна, логічна та цікава історія. При цьому не варто забувати, що ролик не повинен бути затягнутим, і краще вкластися в кілька хвилин.

З чого розпочинається монтаж відео? Коли у Вас закінчилися зйомки, Ви отримуєте готовий відео. Тоді можна розпочинати монтувати.

Різні типи відео монтажу та продукції

Логотип

Анімація логотипу вашої компанії або організації

Відкривачка (Opener)

Професійний вступний ролик YouTube

Слайд шоу (Slideshow)

Промо (promo)

Лінійний монтаж

Відеоряд с закадровим голосом

Video sequence

Музичний трек

YouTube канал "під ключ"

YouTube канал "під ключ" - одна з послуг, яку надає рекламна агенція Артангел. Створення YouTube каналу може допомогти в просуванні якогось продукту чи бренду, адже зараз відеоконтент, у якому потенційний клієнт може побачити продукт, а не лише прочитати про нього, викликає більше довіри, ніж звичайний текстовий опис товару. Замовити YouTube канал «під ключ» може будь-хто.

Монтаж відео на постійній основі

Після створення YouTube каналу та налаштування його просування робота не закінчується – тепер Вам потрібно буде регулярно займатися його веденням, і, якщо Ви хочете, щоб Ваш відеоконтент був успішним і кількість Ваших передплатників зростала, то вести його потрібно правильно.

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали      

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp