дизайн каталогу продукції Київ

Main
Дизайн каталога

далі...
дизайн поліграфії каталогу продукції Київ

Create style
Полиграфія

далі...
фото послуги

Explore
Фото послуги

далі...
  • Головна

Рекламна агенція ARTANGEL

16 років в області поліграфії і веб-дизайну для компаній і приватного бізнесу України.

Дизайн каталогів

Дизайн каталогів, флаєрів, буклетів. Дизайн друкованої продукції форматів: А4, А5, А6, єврофлаєр для успішної рекламної компанії. Каталог продукції від дизайну до друку!

Дизайн для бізнесу

Нестандартні поліграфічні рішення: цінники для магазину, папки, настільні календарики, різні види поліграфічної продукції - наша пряма робота. Для існування компанії або магазину необхідна друк бланків, тиражування листівок, виготовлення візиток, плакати і банери - всі ці послуги ми готові надати. індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Ми розкрутимо ваш бізнес: дизайн логотипів, бренд-буків, зовнішній дизайн під'їзду, вивісок, плакатів. Комплексне обслуговування знову відкриваються підприємств, організацій.

Друк поліграфії 

Друк офсетний, цифровий. Ми серйозно ставимося до справи - друкуємо в термін. Термінове виготовлення рекламної поліграфії: буклетів формату А4, А3, раздавашек (листівки) формату А5, А6, еврофлаерів, листівок, плакатів, нестандартних форматів реклами. Існує друк на крейдованому папері різної щільності, наступні ламінування і вибіркова УФ лакування. Для дизайну макетів нерідко використовуємо фотопослуги професійних фотографів міста.

Дизайн каталог Київ, дизайн рекламне агентство

Ціна поліграфії

У розділі Ціни ви можете подивитися прайс-лист на найпопулярніші поліграфічні послуги. Ціни завжди "свіжі". Всі запити на прорахунок ціни для ваших проектів на друк ми можемо зробити за 10 хвилин - телефонуйте.

Видавництво

Дизайн і верстка книг, буклетів, брошур. Професійне створення каталогів продукції (каталог продовольчих товарів, каталог меблів, каталог промислового обладнання та ін.) Вашого підприємства, рекламних проспектів, ювілейних книг організацій (фотоальбом з історичними фото, книга історії підприємства).

Нашими клієнтами є підприємства і приватні підприємці з міст: Київ, Біла Церква, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, та ін.

Також ми працюємо з країнами: США, Канада, Іспанія, Німеччина, Польща та іншими.

Мови видання поліграфії

Верстка поліграфії здійснюється на: українською, російською, англійською, німецькою, французькою, іспанською мовами.

 

Ми робимо роботу не для всіх, а для кожного. Телефонуйте.

 098 300 75 31 || 066 385 45 62