Створення каталога PDF

Для підвищення рівня довіри клієнтів і зміцнення іміджу кожної компанії потрібно подбати про створення грамотного, професійного каталогу. Особливо важливо врахувати при запуску цього продукту стилістичні рішення бренду і фірмовий стиль. Каталог повинен відповідати загальній концептуальної спрямованості.

Каталог являє собою найбільш інформативний, великий за обсягами і часу розробки вид поліграфії. Щоб цей продукт виконував свої завдання, при розробці необхідно максимально продумати його структуру.

Інтернет-каталог в PDF-форматі

Інтернет-каталог в PDF-форматі - мультимедійний продукт, що використовується в якості доповнення до друкованої версії. Також він може поширюватися окремо. Багато підприємців використовують онлайн-каталог і як додаток до повноцінного сайту, щоб докладно розповісти про пропоновану продукцію, послуги.
Різні види інтернет-каталогів, як і інші види комунікацій, можуть створювати нові продукти. Головне, не забувати про те, що при створенні цього продукту необхідно використовувати виключно ті дані, які корисні і цікаві потенційним клієнтам.

PDF каталог дизайн

З огляду на те, що PDF-формат максимально підходить для поширення в Мережі (через мінімального розміру). Особливість професійного дизайну інтернет-каталогу - це як якісні фото, графіка та колажі, так і грамотна верстка, структуроване розміщення контенту. Для цього необхідний не тільки збалансовано розмістити інформацію, але і правильно підібрати розмір шрифту, продумати зручну навігацію. Це запорука того, що дизайн дійсно професійний і вартий уваги.

Створення дизайну інтернет-каталогу - робота поетапна. Вона передбачає:

  1. Пошук і уточнення основної ідеї. Щоб результат відповідав очікуванням замовника, важливо розставити всі крапки над «і». Завдяки цьому ваша цільова аудиторія буде знати про основні переваги пропонованої продукції перед іншими.
  2. Створення концепції. У роботі над інтернет-каталогом даний етап вважається найбільш цікавим, але при цьому дуже складним. Розробнику потрібно визначитися з колірною гамою, стилістикою, типографікою, темпорітмікой, дизайном внутрішніх сторінок і обкладинки, поліграфічним виконанням. Фахівці дизайн-студії надають клієнту на твердження той варіант, який вважають оптимальним. В обов'язковому порядку демонструються основні прийоми оформлення контенту і його розміщення.
  3. Дизайн внутрішніх сторінок інтернет-каталогу з подальшою версткою. За часом цей етап найтриваліший. Остаточний термін залежить від складності концепції дизайну, типу інформації в каталозі та кількості сторінок. Дизайн-студія здійснює верстку фото-, а також іншого ілюстративного і текстового контенту.


Шукаєте, де замовити інтернет-каталог на вигідних умовах? Ви не помилитеся з вибором, звернувшись до наших фахівців. Врахуємо всі ваші побажання, в тому числі і щодо вартості послуг.

Замовляйте сайт каталог

Замовити 098 300 75 31

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали       

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp