Створення каталогу PDF

Для підвищення рівня довіри клієнтів і зміцнення іміджу кожної компанії потрібно подбати про створення грамотного, професійного каталогу. Особливо важливо врахувати при запуску цього продукту стилістичні рішення бренду і фірмовий стиль. Каталог повинен відповідати загальній концептуальної спрямованості.

Каталог являє собою найбільш інформативний, великий за обсягами і часу розробки вид поліграфії. Щоб цей продукт виконував свої завдання, при розробці необхідно максимально продумати його структуру.

Інтернет-каталог в PDF-форматі

Інтернет-каталог в PDF-форматі - мультимедійний продукт, що використовується в якості доповнення до друкованої версії. Також він може поширюватися окремо. Багато підприємців використовують онлайн-каталог і як додаток до повноцінного сайту, щоб докладно розповісти про пропоновану продукцію, послуги.
Різні види інтернет-каталогів, як і інші види комунікацій, можуть створювати нові продукти. Головне, не забувати про те, що при створенні цього продукту необхідно використовувати виключно ті дані, які корисні і цікаві потенційним клієнтам.

PDF каталог дизайн

Оскільки PDF-формат є ідеальним для розповсюдження в Інтернеті через його мінімальний розмір, професійний дизайн інтернет-каталогу має особливість, яку становлять якісні фотографії, графіка та колажі, а також добре організована верстка та структуроване розташування контенту. Це вимагає не лише збалансованого розміщення інформації, а й правильного вибору розміру шрифту та розробки зручної навігації. Це гарантує, що дизайн є справжньо професійним та заслуговує уваги.

Створення дизайну інтернет-каталогу включає кілька етапів, які проходять послідовно. Це:

  1. Пошук і уточнення основної ідеї. Для того, щоб результат відповідав очікуванням замовника, важливо ретельно продумати кожну деталь. Це допомагає вашій цільовій аудиторії зрозуміти основні переваги вашої продукції порівняно з іншими.

  2. Створення концепції. Цей етап роботи над інтернет-каталогом є найцікавішим, але водночас і найскладнішим. Дизайнер повинен визначитися з колірною гамою, стилістикою, типографією, темпоритмікою, дизайном внутрішніх сторінок та обкладинки, а також поліграфічним оформленням. Дизайн-студія пропонує клієнту варіант, який вони вважають найкращим, і демонструє основні прийоми оформлення контенту та його розміщення.

  3. Дизайн внутрішніх сторінок інтернет-каталогу з подальшою версткою. Цей етап може зайняти багато часу, залежно від складності концепції дизайну, типу інформації в каталозі та кількості сторінок. Дизайн-студія здійснює верстку фотографій та ілюстративного та текстового контенту.


Шукаєте, де замовити інтернет-каталог на вигідних умовах? Ви не помилитеся з вибором, звернувшись до наших фахівців. Врахуємо всі ваші побажання, в тому числі і щодо вартості послуг.

Замовляйте сайт каталог

Замовити 098 300 75 31

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали