Каталоги продукції дизайн і друк 

Дизайн і друк каталогу продукції

Дизайн каталогу

- в цю роботу входить дизайн обкладинки і розвороту (кілька варіантів), дизайн всіх елементів сторінки і колірна гамма видання.

Створення каталогу продукції

Все починається з дизайну каталогу вашої продукції. Для початку нам потрібно отримати у вас текст на всі сторінки, фотоматеріали та побажання. За вашими текстом та фото ми робимо два розворота дизайну на вибір. Створимо дизайн каталогу і здійснимо друк каталогу в терміни від 5 робочих днів. 

Ціна дизайну каталогу

Ціна дизайну залежить від деяких факторів Вашого проекту, необхідності в:

  • обробки фотоматеріалу
  • створення ілюстрацій, малюнків, 3D зображень
  • верстки таблиць
  • розробки лого, редизайн лого
  • кількості сторінок
  • вичитування тексту


Як правило, ми працюємо по 50% передоплатою.

Формат файлу каталогу

Ви отримуєте файл PDF готовий до друку в друкарні і при бажанні файл меншого розміру для перегляду на комп'ютері і передачі через пошту.

 

Процес створення каталогу :.

Дизайн і друк каталогу продукції Київ

Дизайн і друк каталогу продукції Київ

Дизайн і друк каталогу продукції Київ

Дизайн і друк каталогу продукції Київ

Дизайн і друк каталогу продукції Київ

розробка

дизайну

створення

дизайну макета

фото та

ілюстрації

перевірка на помилки

(Вичитування) тексту

до друку

 

Приклади наших каталогів продукції

 

Якщо у вас ще немає сайту з каталогом продукції, то ви можете замовити у нас Створення сайту з Каталогом

Створюємо каталог продукції

Каталог може бути форматом А4, А3, Еврофлаер або 210х210мм. Він несе рекламно-інформаційний характер, коротко знайомлячи споживача з вмістом, Вашою продукцією, послугами та має ознайомчо-презентаційний характер, розповідаючи споживачу більш детально про товар або послугу.

Ми працюємо над створенням рекламних буклетів, каталогів продукції, як виробничих, так і торгово-промислових підприємств Києва та інших міст України. Найчастіше подібні макети ґрунтуються на текстах, графічних елементах і, за бажанням замовника і в залежності від смислового навантаження, можуть бути доповнені ілюстраціями. Щоб зобразити цеху підприємств і зразки продукції, також використовуються матеріали фотозйомки.

Фотозйомка для каталогу, фотопослуги

Фотозйомку об'єктів або товару для розробки рекламного буклету ми можемо зробити у вас або використовувати Ваші знімки, за умови що їх якість буде відповідним. У будь-якому випадку каталог має на увазі ілюстративний фотоматеріал.

Дизайн і друк каталогу вашої продукції

Доставка каталогу по Києву і Україні
Крім дизайну буклетів, каталогів продукції ми пропонуємо і їх виготовлення, при цьому доставка здійснюється Нової поштою, а по Києву може бути кур'єрська доставка.

Займаючись розробкою дизайну буклетів, каталогів на рекламному ринку України вже 18 років, ми досягли певного рівня, і можемо з гордістю говорити про рівень професіоналізму в цій галузі. Але краще нас самих про це скажуть приклади робіт.

Каталог Дизайн і друк каталогу продукції

 

 

Каталог

Каталог - це багатосторінковий видання у вигляді книги для демонстрації товарів або послуг для потенційного клієнта.

Рекламний каталог - представляє перелік товарів або послуг, систематизованих так чи інакше за змістом, прикрашений дизайнерськими ідеями і фотографіями. Рекламний каталог має художню ідею і повинен залучати читача.

Тираж видання

Каталог Тираж каталогу друк 100 штук 1000 штук

Скільки копій робити каталогу? Оптимально для найкращої собівартості друкувати 5-200 штук на цифровому офсет, від 500 - офсетний друк. Між цими цифрами знаходяться діапазони дорогих каталогів за собівартістю.

Кожен каталог продукції - це унікальний продукт, який створюється не на основі шаблонів, а створюється з нуля, використовуючи ваші коментарі та побажання.

Пишіть нам і ми прорахуємо вартість виготовлення Вашого каталогу.

 

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали      

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp