Каталоги продукції дизайн і друк 

Дизайн і друк каталогу продукції

Дизайн каталогу

- в цю роботу входить дизайн обкладинки і розвороту (кілька варіантів), дизайн всіх елементів сторінки і колірна гамма видання.

Створення каталогу продукції

Все починається з дизайну каталогу вашої продукції. Для початку нам потрібно отримати у вас текст на всі сторінки, фотоматеріали та побажання. За вашими текстом та фото ми робимо два розворота дизайну на вибір. Створимо дизайн каталогу і здійснимо друк каталогу в терміни від 5 робочих днів. 

Ціна дизайну каталогу

Ціна дизайну залежить від деяких факторів Вашого проекту, необхідності в:

  • обробки фотоматеріалу
  • створення ілюстрацій, малюнків, 3D зображень
  • верстки таблиць
  • розробки лого, редизайн лого
  • кількості сторінок
  • вичитування тексту


Як правило, ми працюємо по 50% передоплатою.

Формат файлу каталогу

Ви отримуєте файл PDF готовий до друку в друкарні і при бажанні файл меншого розміру для перегляду на комп'ютері і передачі через пошту.

 

Процес створення каталогу:

Створення  дизайну макета

Створення дизайну макета

Перевірка тексту

Перевірка тексту

До друку

До друку

 

Приклади наших каталогів продукції

 

Якщо у вас ще немає сайту з каталогом продукції, то ви можете замовити у нас Створення сайту з Каталогом

Створюємо каталог продукції

Каталог може бути форматом А4, А3, Еврофлаер або 210х210мм. Він несе рекламно-інформаційний характер, коротко знайомлячи споживача з вмістом, Вашою продукцією, послугами та має ознайомчо-презентаційний характер, розповідаючи споживачу більш детально про товар або послугу.

Ми працюємо над створенням рекламних буклетів, каталогів продукції, як виробничих, так і торгово-промислових підприємств Києва та інших міст України. Найчастіше подібні макети ґрунтуються на текстах, графічних елементах і, за бажанням замовника і в залежності від смислового навантаження, можуть бути доповнені ілюстраціями. Щоб зобразити цеху підприємств і зразки продукції, також використовуються матеріали фотозйомки.

Фотозйомка для каталогу, фотопослуги

Фотозйомку об'єктів або товару для розробки рекламного буклету ми можемо зробити у вас або використовувати Ваші знімки, за умови що їх якість буде відповідним. У будь-якому випадку каталог має на увазі ілюстративний фотоматеріал.

Дизайн і друк каталогу вашої продукції

Ми не тільки розробляємо дизайн буклетів та каталогів продукції, але й забезпечуємо їх виготовлення та доставку до ваших клієнтів. Для зручності, ми пропонуємо доставку Новою Поштою по всій Україні, а також кур'єрську доставку по Києву.

Ми вже 20 років працюємо на рекламному ринку України та пишаємося своїм рівнем професіоналізму. Щоб переконатися в цьому, дивіться приклади наших робіт та переконайтеся у якості нашої роботи.

Наші дизайнери володіють широким досвідом у створенні ефективних маркетингових матеріалів, які допоможуть вашому бізнесу залучити нових клієнтів та збільшити продажі. Ми працюємо з усіма видами бізнесу, від малого бізнесу до великих корпорацій, і маємо багатий досвід у роботі з різними галузями.

Ми прагнемо зробити процес розробки та виготовлення буклетів та каталогів якомога зручнішим та ефективнішим для наших клієнтів. Тому, ми завжди відкриті до співпраці та враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта.

приклади робіт

Каталог Дизайн і друк каталогу продукції

 

 

Каталог

Каталог - це багатосторінковий видання у вигляді книги для демонстрації товарів або послуг для потенційного клієнта.

Рекламний каталог - представляє перелік товарів або послуг, систематизованих так чи інакше за змістом, прикрашений дизайнерськими ідеями і фотографіями. Рекламний каталог має художню ідею і повинен залучати читача.

Тираж видання

Каталог Тираж каталогу друк 100 штук 1000 штук

Скільки копій робити каталогу? Оптимально для найкращої собівартості друкувати 5-200 штук на цифровому офсет, від 500 - офсетний друк. Між цими цифрами знаходяться діапазони дорогих каталогів за собівартістю.

Кожен каталог продукції - це унікальний продукт, який створюється не на основі шаблонів, а створюється з нуля, використовуючи ваші коментарі та побажання.

Пишіть нам і ми прорахуємо вартість виготовлення Вашого каталогу.

 

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали