• Головна
  • Послуги
  • Дизайн обкладинки каталогу

Дизайн обкладинки

Дизайн обкладинки - найголовніший етап при створенні дизайну каталогу, так як це представницьке обличчя, яке має звертати на себе увагу у покупців.

Як правило клієнт просить бачити кілька варіантів дизайну каталогу і до кожного варіанту зразок дизайну внутрішніх сторінок. Іноді ми робимо кілька варіантів розвороту внутрішніх сторінок каталогу та потім коли клієнт вибирає потрібний варіант, то ми малюємо кілька варіантів дизайну обкладинки на вибір. Обидва способи дизайну прийнятні.

дизайн каталогу, дизайн обкладинки каталогу,

Дизайн каталогу - це складний проект, який повинен відповідати рівню компанії. Для демонстрації вашого товару або послуг у вигідному світлі потрібно зробити унікальний, яскравий і лаконічний дизайн обкладинки і внутрішніх сторінок. Каталог зазвичай має формат А4 (210 х 297 мм), але бувають каталоги форматом А5 або Еврофлаер (99 х 210 см).

Приклади дизайну каталогу

Дизайн каталогу продукції завжди здійснюється в згоді з фірмовим стилем компанії, що дає можливість кращого запам'ятовування товару саме з вашою компанією і також посилює довіру до вас. Професійний підхід до дизайну каталогу допоможе вашим клієнтам відчути довіру до вашої компанії, розглянути всі елементи і нюанси вашого товару, зробити вибір в сторону вашої пропозиції.

Дизайн каталогу продукції розробляється на основі вже наявних даних, логотипу, фірмового стилю компанії, тематики каталогу / книги.

При створенні дизайну каталогу , важливо визначити структуру і логічну послідовність важливих елементів з добре підібраними фотознімками та ілюстраціями. Добре розроблений дизайн допомагає покупцям дуже зручно і швидко знаходити потрібну інформацію про ваш продукт.

Дизайн каталогу продукції ділиться на 2 основні етапи:

  • Створення дизайну обкладинки
  • Створення дизайну внутрішніх сторінок

дизайн каталогу, верстка каталогу сторінок

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали