Дизайн буклетів

Швидко та якісно виконуємо дизайн буклетів та листівок у Києві різних тематик для вашого бізнесу. Буклети формату А4 і А3, 2 згину – найпоширеніший варіант. Ми просимо Вас надати нам текст майбутнього буклету та фотоматеріал (якщо потрібно). Замовнику надається 2-3 варіанти дизайну. Вся робота триває 2-5 днів.

banerchristmass
komikorm
p
p
xbanner


Дизайн буклетів та листівок

– популярна продукція сучасної реклами, за допомогою листівки можна донести до споживача рекламне звернення компанії.

Листівка є листом формату А4 або іншого, запечатаним з однієї або обох сторін. Листівка може мати інформаційний, рекламний або іміджевий характер залежно від пропонованих товарів чи послуг, а також від аудиторії, на чию увагу вона розрахована.

Щоб продати товар, необхідно спочатку показати його потенційному споживачеві і переконати в необхідності здійснити покупку. Демонстрацією вашого товару чи послуги покликана займатися рекламна листівка, тому якщо ваша компанія продає складну або високотехнологічну продукцію або надає будь-які види послуг – рекламна листівка абсолютно необхідна.

За допомогою листівки можна повідомити про свою компанію або продукт великої кількості потенційних клієнтів. Рекламні листівки незамінні, коли необхідно представити продукт, дати інформацію про нього, та вказати, де цей продукт можна придбати. Листівки можуть нагадати покупцеві про компанію або продукт, сформувати інтерес та необхідність придбання товарів та послуг. Яскраві та барвисті рекламні листівки є чудовим роздатковим матеріалом на виставках, презентаціях, промо-акціях.

Листівка, що містить логотип компанії, стимулює споживачів до запам'ятовування цього логотипу або торгової марки, до впізнавання логотипу за наступних рекламних контактів, що веде до зростання продажів товарів або послуг. Повнокольорова рекламна листівка на крейдованому папері є свого роду гарантом надійності компанії та її продукції.

Рекламна листівка може бути як чорно-білою, так і повнокольоровою, і може бути надрукована на офсетному або крейдованому папері. Розміри листівок можуть бути різними, але стандартними є листівки формату А4 (210х297 мм), листівка може бути односторонньою та двосторонньою.

Рекламний буклет 

- інформаційне друковане видання, виконане на одному паперовому аркуші, зазвичай повнокольорове, складене (сфальцоване) певним чином один або кілька разів. Усі можливі варіанти рекламних буклетів обмежуються лише уявою.

Буклети поєднують у собі переваги невеликої вартості та високого інформаційного змісту, тому використання рекламних буклетів є одним з найбільш ефективних та широко використовуваних видів поліграфічної продукції. Буклети дозволяють надати споживачам повну структуровану інформацію достатньо.

Буклети ідеально підходять для інформування потенційних клієнтів про товар або послугу в офісах, на презентаціях, виставках, під час проведення рекламних компаній. У хорошому буклеті містяться відповіді на всі основні питання, які можуть виникнути потенційного клієнта. Інформативний рекламний буклет, що запам'ятовується, створить потрібне враження і виділить Вашу компанію серед конкурентів.

Буклет для бізнесу

Буклети досить компактні, але, незважаючи на це, позбавлені відчуття незавершеності, яке виникає після ознайомлення з рекламною листівкою. Рекламний буклет є досить складною поліграфічною продукцією і з погляду виготовлення, і з погляду дизайну. У дизайні це пояснюється тим, що буклет має кілька смуг, кожна з яких має містити певну інформацію та виглядати закінчено.

Рекламні буклети містять у собі візуальний ряд, інформаційний блок про продукцію та контактну інформацію. Для розробки буклету потрібний логотип, контактна інформація, графічні матеріали та текстова інформація. Якщо буклет рекламує технічну продукцію, використовуються графіки та діаграми, що дозволяють збільшити наочність подання інформації.

Зазвичай буклети виготовляють на крейдованому папері щільністю від 115 до 160 г/м форматів А4 (210х297 мм) або А3 (297х420 мм)

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали