Дизайн логотипу

Дизайн логотипуЛоготип відображає всю сутність компанії. Логотип, що привертає увагу буде прибутковим і підніме продажу продукції компанії, що неможна сказати про погане логотипі або взагалі його відсутність. Більшою мірою логотип впливає не рішення клієнта про покупку, тому можна вважати хороший логотип успіхом компанії. Послуги розробки та дизайну логотипа.

Дизайн логотипу вашої компанії чи організації  - це невід'ємна частина кожної компанії спрямованою до успіху і розширенню. Саме розробка унікального логотипу, завдяки якому споживачі будуть відрізняти вас від інших конкуруючих компаній, вимагає максимум уваги і кмітливості. Під час розробки необхідно пам'ятати, що в ідеалі логотип повинен відображати діяльність компанії і мати врізається в пам'ять малюнок, щоб споживачі з легкістю запам'ятали Ваш логотип і проасоціювали його з позитивними еіоціямі. Перед тим як приступити до розробки логотипу в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі ми досліджуємо логотипи всіх конкурентів в даному середовищі, щоб уникнути повторення або подібності придуманого нами логотипу і вже існуючого.

Наші роботи:

 

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo


Етапи розробки логотипу

Перш за все наш дизайнер розмовляє з замовником про сферу, в якій він працює, щоб краще пізнати смаки замовника і область його роботи. Після аналізує отриману інформацію, намагається знайти найкращі асоціації з діяльністю замовника, проводить аналіз серед інших конкуруючих компаній і розробляє продукт несхожий на інші і виділяється із загальної маси.

Спершу це буде набір графічних нарисів і замальовок, але потім вибираються найвдаліші і підходять під критерії оцінювання логотипів макети, які були перераховані вище. Кількість таких начерків на пряму залежить від строгості і серйозності замовника до поставленого завдання. Їх може бути 1-2 або понад 10 варіантів. Наступні дії за замовником, тому що йому необхідно вибрати більше сподобався макет або повідомити про доопрацювання якихось варіантів і тільки потім затвердити вже, на погляд замовника, ідеальний макет. Потім дизайнер вводить кольору, відповідно до вимог замовника. Після невеликих коригувань логотип набуває остаточного вигляду. Вдалий логотип, безсумнівно, вигідне капіталовкладення, яке багаторазово окупить себе. Одного разу створений, він існує і працює сам по собі.

Логотип буде представлений у векторному форматі для поліграфії, в форматі для вебдизайну вебсайту, а також на білому і чорному тлі.

Замовити розробку логотипу. 

Style guide

Фірмовий стиль (Style guide)- це невід'ємна частина іміджу будь-якої поважаючої себе компанії. Фірмові кольори, символіка, логотип і навіть певний шрифт - це елементи за якими вас дізнаються клієнти, партнери, прості люди, споживачі вашої продукції. Хороший фірмовий стиль відображає основний вид діяльності компанії. Ваш фірмовий стиль буде працювати на вас.

У пакет входить:

  • розробка логотипу
  • розробка фірмових елементів: наклейок, візиток, календариків, бланків, лого для поліграфії і вебдизайну
  • надання різних варіантів нанесення лого на чорний і білий фон, чорно-білий варіант стилю і логотипу

Ми рекомендуємо розробити фірмовий стиль, адже саме фірмовий стиль виділяє вашу компанію на тлі багатьох безликих підприємств з нудними назвами і непоказними логтіпом.

Розробка логотипу для компанії бізнесу

Замовити корпоративний стиль

 

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Підпишіться на наші канали