дизайн каталогу продукції

Main
Дизайн каталогу

далі...
фото послуги

Explore
Фото послуги

далі...
дизайн каталогу продукції

Create style
Поліграфія

далі...

Дизайн та друк плакатів

banerchristmass
bunner
elkom
ep
komikorm
muztv
p
p
p
p
xbanner

Друк плакатів:

тиражі від 1 до 20 і від 500 штук вважаються найвигіднішими за собівартістю. Ми друкуємо плакати протягом 5 днів. Можливий друк форматів більше ніж А2, але це поштучна широкоформатний друк на папері і тонкому пластику. Ціни на друк .

Дизайн постерів, вивісок, плакатів

Дизайн постера / Плаката. У цю роботу можуть входити фотопослуги. Предалгаем 2-3 концепту дизайну і далі отрісовивается один.

 

Якщо вам потрібно зробити барвистий плакат про минулий подію або зробити рекламу майбутнього, то у вас повинен бути відмінний дизайн і яскрава графіка плаката формату А3, А2 або А1. Відмінною рисою даної роботи є високоякісний фотоматеріал, який визначає рівень всієї роботи. Плакат просто необхідний, якщо у вас попереду захід, концерт, творчий вечір, табір. Це частина іміджевого наповнення медіа-простору.

Для початку визначтеся з контентом плаката: текст, назва заходу, контакти, чи повинна там стояти ціна, який корпоративний стиль є або його потрібно створити. Плакат видається одиничними екземплярами або тиражем 1000 штук.

Наступний крок видання плаката : знайдіть фотоматеріали для плаката. Якщо у вас в планах друк на форматі А3 і більше, то фотоматеріал повинен бути не менше ніж 3000 на 2000 точок.

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Дизайн прев'ю для Youtube

Прев'ю (або заставка) відео – перше, що притягує погляд під час перегляду стрічки YouTube. У глядача є всього секунда вирішити, чи дивитиметься те, на що натрапив. З хорошим превью цього часу достатньо, щоб переконати його клацнути по іконці відео. Клікабельна заставка - одна з трьох складових успішної оптимізації.

Замовити оформлення каналу Youtube

Відео для Youtube

Зйомка та монтаж відеоролика огляд товару чи промо ролик

перейти в раздел

Підпишіться на наші канали      

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp