дизайн каталогу продукції

Main
Дизайн каталогу

далі...
фото послуги

Explore
Фото послуги

далі...
дизайн каталогу продукції

Create style
Поліграфія

далі...

Фотопослуги

фотопослуги в Києві Київська область фото для каталогу веб

    • Постановочне фото продукції
    • Виїзд фотографа на об'єкт
    • фото для ілюстрації книг, буклетів,
    • обробка фото
    • послуги фотографа

Фотопослуги необхідні для дизайну каталогу або ілюстрації книги (буклету). Фотограф може виїхати в будь-яке місто області для фотографування об'єктів.

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG

Постановочне фото

як зрозуміло з назви, це фотографія виконана з деяким сюжетом, вигаданим або запозиченим, а може навіть підглянуті в книгах, фільмах, узятих з історії ...

Постановочне фото реалізує ваші фантазії, воно для вас як реалізація красивої ідеї, ідеї образу в якому ви живете або до якого ви прагнете показує ваш характер або вказує на ваші цілі.

Ми раді працювати в цьому напрямку, розвиваючи наш художній стиль, оскільки тут розвивається і розкривається наші талант і прагнення до кращого результату.

Також ми раді виконати для вас послуги фотографування ваших товарів для каталогу: меблі (дивани, крісла, шафи, столи, збірні меблі), продукти (піца, коктейлі, страви, кулінарія, кондитерські вироби, хліб, булочки), ліки, електроніка, цеху, опалювальна техніка, холодильні установки. Часто доводиться фотографувати виробничі лінії, готелі, кафе, держустанови, пам'ятники, спортивні споруди.

Ваша справа потребує хороших фотографіях, щоб клієнти чудово уявляли як виглядає той чи інший товар або зовнішній вигляд ваших підприємств, споруд, офісів або цехів.

Веб дизайн

Створення сайтів, просування, налаштування Гугл реклами

на сторінку...

Дизайн прев'ю для Youtube

Прев'ю (або заставка) відео – перше, що притягує погляд під час перегляду стрічки YouTube. У глядача є всього секунда вирішити, чи дивитиметься те, на що натрапив. З хорошим превью цього часу достатньо, щоб переконати його клацнути по іконці відео. Клікабельна заставка - одна з трьох складових успішної оптимізації.

Замовити оформлення каналу Youtube

Відео для Youtube

Зйомка та монтаж відеоролика огляд товару чи промо ролик

перейти в раздел

Підпишіться на наші канали      

098 300 75 31

Telegram

Viber

 WhatsApp